BLACK & DECKER KW712

TOP 45 v kategorii Hoblíky

BLACK & DECKER KW712

Hoblík 650 W na drážkování Motor 650 W poskytuje vynikající výkon. Hloubka řezu 2 mm umožňuje odběr většího množství materiálu a zaručuje tak rychlé výsledky. Šířka řezu 82...
1 659 Kč

17000 ot/min
Otáčky při zatížení
16000 ot/min

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• Kvalitní hoblík za rozumnou cenu.

Spokojenost.

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

• Pro domácí kutili víc než dobrý.

Pro usnadnění práce.

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• Super, vřele doporučuji.
    • Nenašla jsem žádná proti.

Moc se mi líbí . Byl to dárek a obdarovaná osoba byla nadšená. Skvěle se s tímto produktem pracuje. Takže všem vřele doporučuji.

3.13 kg
17000 ot/min
Otáčky při zatížení
16000 ot/min

Hoblík 650 W na drážkování

Motor 650 W poskytuje vynikající výkon.

Šířka řezu 82 mm umožňuje rychlou práci

Oboustranné karbidové nože zaručují dlouhou životnost a lepší povrchovou úpravu obrobku.

Možnost připojení odsávání zajišťuje čistotu pracovního prostředí.

Drážka ve tvaru V pro vytváření profilových hran.

Nastavení hloubky řezu v krocích po 0,2 mm zvyšuje flexibilitu a přesnost při hoblování.

Kombinovaná vodicí rukojeť s nastavení hloubky řezu.

Technické parametry

Měkký spouštěcí spínač

Měkká rukojeť

Dodávané příslušenství

Akustiský tlak 90 dB(A)

Akustický výkon 105 dB(A)

Vibrace 2,6 m/s2

Obsah balení adaptér pro odsávání

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 3 336 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta75 Kč97 % • 2 131 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• Kvalitní hoblík za rozumnou cenu.

Spokojenost.

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

• Pro domácí kutili víc než dobrý.

Pro usnadnění práce.

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• Super, vřele doporučuji.
    • Nenašla jsem žádná proti.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 3 336 recenzíDalší informace
    Do 2 týdnů • 1 varianta75 Kč97 % • 2 131 recenzíDalší informace

• Po obroušení několika smrkových prkének se zlomil nůž. Koupil jsem nové nože, okamžitě se zlomily, koupil jsem další nůž od jiného výrobce, okamžitě se zlomil. Odesláno na reklamaci. Reklamace bez vyzkoušení zamítnuta. Opět odesláno na reklamaci se stejným výsledkem. Prodejce OBI. Vyjádření OBI mám si zaplatit soudního znalce. Takže tak... Bez hoblíku a dost rozčarovaný.

Výrobek čína - k ničemu.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Pro běžné domácí práce naprosto dostatečný.
    • Možná hmotnost.

Doporučuji.

• - kvalitní hoblík
    • - relativně levný
    • - červená barva (nelíbí se mi, mám radši zelený nářadí)

Tak s tímto hoblíkem jsem pracoval jen jednou, ale nemůžu si na něj stěžovat. A to ani v nejmenším. Vyráběl jsem si postel letiště a to z desek přímo z pily, takže byly samej chlup. Vibrační bruskou bych to dělal dlouho, tak sem si půjčil tento hoblík od kámoše a všechny desky jsem s ním ohobloval a byly krásně hlěďoučký. Dírta pro odhazování pilin se mi ani jednou neucpala, takže to mají vychytaný. Slyšel sem totiž že se sem tam stane, tak se to jen vytáhne.. Desky byly tak krásně ohoblovaný, že sem je skoto nemusel ani přejíždět bruskou před nalakováním. Jinak ke kvalitě ještě to, že kámoš s tím asi o 14 dnů později dělal a tím hoblíkem sjel i jeden přehlídnutej hřebík. Byl naštěstí malej, ale i tak mu tam udělal menší zub. Přebrousil jen trochu a po zubu ani známky. Prostě kvalita za rozumnou cenu.