Bosch GHO 26-82 0.601.5A4.301

Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 1 503 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 474 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta99 Kč95 % • 7 505 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta84 Kč98 % • 1 171 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 095 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 11 137 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma95 % • 1 477 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka75 Kč99 % • 797 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 900 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta107 Kč98 % • 2 305 recenzíDalší informace

• dostatečný výkon motoru
    • hmotnost
    • cena plastového kufru Bosch
    • tuhá pojistka spínače

Oboustranné vyhazování třísek supr - po použití tohoto hoblíku bych do jednostranné varianty už nešel. Při úběru kolem 1 mm se mi nestalo, že by došlo k ucpání odvodu pilin. Sáček je spíše na ozdobu. Ohoblovaný povrh dřeva (smrk, borovice) čistý a hladký. Hmotnost a hlučnost stroje v poho. Nastavení hloubky úběru jde moc z lehka - při práci si můžete nechtěně rozhodit nastavenou hloubku.
    Nečekal bych, že dřevo tak rychle dokáže poškrábat kluznou plochu hoblíku.

Vážený zákazníku,
    velice děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš hoblík Bosch GHO 26-82 líbí. Přejeme ať i nadále usnadňuje Vaši práci.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Snadná manipulace

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše Bosch GHO 26-82 líbí a že Vám vyhovuje.

spolehlivost

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše Bosch GHO 26-82 líbí a že Vám naše výrobky vyhovují.

2.8 kg
Šířka
163 mm
Otáčky naprázdno
18000 ot/min

Hoblík GHO 26-82 D, Pohodlná práce díky oboustrannému vyhazování třísek a nastavení hloubky úběru až 2,6 mm, Výkonný motor 710 W, V-drážka pro snadné a flexibilní hoblování hran, Čepele lze znovu naostřit a snížit tak náklady na údržbu, Klíč s vnitřním šestihranem WAF 2,5 (číslo náhradního dílu 1 907 950 003); Plátěný sáček na prach; Boční doraz

• oboustranné vyhazování třísek
    • dostatečný výkon motoru
    • hmotnost
    • cena plastového kufru Bosch
    • tuhá pojistka spínače

Nečekal bych, že dřevo tak rychle dokáže poškrábat kluznou plochu hoblíku.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Snadná manipulace

spolehlivost

• Kvalitní zpracování
    • Profesionální stroj

• , zakoupeno v A-pro.cz

• možnost změny stany odvodu hoblin
    • dostatečně dlouhý přívodní kabel
    • co jsem zjišťoval tak celkem drahé náhradní nože
    • občas se ucpává odvod hoblin
    • čekal jsem, že nastavovací kolečko výšky úběru půjde víc z tuha ...

Celková spokojenost s výrobkem.
    Celkem často se ucpává výfuk hoblin - nevím jestli to je možností vlhčího dřeva ( mokré nebylo ) nebo jestli to je tím - že je vývod hoblin zmenšený na polovinu - druhá je pro vývod z druhé strany.

• výkon
    • výrobce s dobrým zázemím
    • líbí se mi zadní stavítko, které zabraňuje odložení hoblíku nechtěně na nůž při přerušení práce
    • Koupil jsem krabicovou variantu - bez kufru. Krabice přišla s ohledem na hmotnost hoblíku dost potrhaná, což je spíše chyba prodejce a dopravce, než hoblíku.
    • Očekával jsem v balení alespoň 1 náhradní nůž, nebo nějaké dřevěné klínky nutné k výměně nože - nic. Také mě překvapilo, že v balení není horní stavitelný doraz, který je nutné zakoupit.
    • V balení je pouze hoblík, návod, boční doraz a 1 imbusák zastrčení v hoblíku.
    • Překvapilo mě, že na točném válci je jen jen 1 ubírací nůž, ale nevím, jestli to hodnotit jako "proti", protože když bude dobře ubírat, tak je to jedno. Nezkoušel jsem zatím hoblovat.

Asi je to dobrý stroj, ale je nutné k němu rovnou zakoupit náhradní nůž (které se prodávají zpravidla po dvou) a případně i horní stavitelný doraz. Takže plus pár stovek. Jinak jsem s ním nehobloval a nemohu se vyjádřit k jeho vlastní funkci.
    Kvůli hmotnosti to není nic pro ženy.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši obsáhlou zpětnou vazbu. Vaše hodnocení nám pomáhá vylepšovat naše produkty, a proto je pro nás i negativní recenze důležitá. Mrzí nás, že obsah balení nenaplnil Vaše očekávání. I přes to doufáme, že samotný hoblík Bosch GHO 26-82 naplní Vaše představy.

• , zakoupeno v CCB Stores

to co má dělat dělá - spokojenost

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám produkt Bosch GHO 26-82 líbí a že splnil Vaše očekávání.
    Přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali.

• , zakoupeno v naradib.com

Ok

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám vysavač líbí a přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali.

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Rychlé dodání a vždy informováni o doručení, doporučuji!!

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste se službami spokojen.

• , zakoupeno v NářadíProVás

Super servis

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám produkt líbí a přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali.
    Sledujte nás na našich sociálních sítích nebo se přihlašte k emailovému odběru, abyste získali více informací o novinkách a byli stále v obraze.